گروه توسعه دهندگان برنامه های کاربردی

ارتباطات و کسب و کار بهتری را از طریق اینترنت تجربه کنید. ما با توسعه برنامه های کاربردی اینترنتی
و ارائه خدمات مربوط به آن، ارتباطات و کسب و کار شما را از طریق اینترنت بهبود می بخشیم.

info_outline درباره ما call ارتباط

بازار خرید و فروش ارز دیجیتال - DC-market

DC-Market کوتاه شده عبارت Digital Currency Market و به معنای بازار ارز دیجیتال می باشد. بازار ارز دیجیتال یک برنامه تحت وب می باشد که امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را برای کاربرانش به صورت آنلاین و تحت وب فراهم می سازد.

پیشنمایش سایت - اسکریپت

دموی سایت

خریداران می توانند با ثبت نام در سایت و افزایش موجودی خود نسبت به خرید ارز دیجیتال از فروشنده دلخواه اقدام نمایند. کاربران می توانند وارد سایت شده و از بین چندین فروشنده ارز دیجیتال ، فروشنده را انتخاب کننده و سفارش خود را برای فروشنده ثبت نمایند. کمترین کارمزد برای خرید هر ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است و فروشنده گان نمی توانند به قیمت دلخواه ارز بفروش بگذارند بلکه قیمت ارز ها با توجه به قیمت روز ارز های دیجیتال مشخص می گردد.

فروشنده: اگز شما مقداری ارز دیجیتال دارید و میخواهید معادل مبلغ ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت کنید فقط کافیست ارز خود را به کیف پول سایت منتقل کنید تا در سایت به فروش گذاشته شود و حساب شما در سایت به عنوان فروشنده ارز نمایش داده خواهد شد. در نتیجه خریداران می توانند ارز را به مقدار دلخواه از شما خریداری کنند. فروشندگان می توانند در پنل مدیریت حساب ارزی خود را کنترل کنند. گزارشات خرید و فروش را دریافت کنند و درخواست برداشت موجودی خود را بدهند . معادل ریالی ارز فروشنده پس از فروش به موجودی ریالی فروشنده افزوده شده و کاربر می تواند نسبت به برداشت آن اقدام نماید.

انواع ارز دیجیتال: انواع ارز دیجیتال می تواند توسط این برنامه تحت وب خرید و فروش شود. فقط کافیست ارز دیجتالی توسط مدیریت به سایت افزوده شود.

انتشار: 13 مرداد 1397    توسط : administrator