گروه توسعه دهندگان برنامه های کاربردی

ارتباطات و کسب و کار بهتری را از طریق اینترنت تجربه کنید. ما با توسعه برنامه های کاربردی اینترنتی
و ارائه خدمات مربوط به آن، ارتباطات و کسب و کار شما را از طریق اینترنت بهبود می بخشیم.

info_outline درباره ما call ارتباط

درباره ما

    اگر شخصی... رفتگر نامیده می شود، باید همان گونه خیابان ها و معابر را جارو کند که میگل آنژ نقاشی می کرد، بتهوون سمفونی می ساخت و شکسپیر شعر می سرود. او باید آن گونه خیابان ها را جارو کند که تمامی موجودات آسمانی و زمینی مکثی کنند و بگویند؛
اینجا رفتگری کار می کرد که کارش را خوب انجام می داد.
"مارتین لوترکینگ"


همه عوامل دست اندارکار گروه توسعه دهندگان برنامه های کاربردی، هر روز صبح، کار خود را با این آرزو شروع می کنند که مصادیق این جمله زیبا باشند.

    با توجه به نیاز بازار مدتها بود به این فکر می کردم که یک تیم خوب برنامه نویسی را کنار هم جمع کنم. اما بیشتر از کیفیت فنی به مهمترین نکته ای که فکر می کردم اخلاق بود و دنبال کسایی بودم که علاوه بر دانش فنی اخلاق کاری خوبی داشته باشند. اما داستان ما در عصر یک سه شنبه گرم تابستانی تو مترو شروع شد. من بهنام کارشناس مهندسی نرم افزار بعد از مدتها اکبر همدانشگاهی سابقم رو دیدم و آنجا بود که جرقه خورده شود و بعد از طرح موضوع، اکبر با استقبال موافقت کرد.

    با افتخار اعلام میکنیم امروز در گروه توسعه دهندگان برنامه های کاربردی ما تیمی خوش فکر، خلاق و با اخلاق از متخصصین در حوزه طراحی و توسعه برنامه‌های کاربردی فعالیت خود را شروع نموده ایم و عمده فعالیت‌های ما در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، ساخت اپلیکیشن های موبایلی (اندروید، ios و ...)، سیستم های مالی یکپارچه،  نرم‌افزار های فروشگاهی و مدیریت فروش، ربات های تلگرامی، رابط برنامه نویسی اپلیکیشن ها (API)، نرم‌افزار های تحت وب و تحت شبکه، طراحی های گرافیکی و رابط کاربری و … می باشد.

ویژگی محصولات ما:

سخت افزار ها و دستگاه ها به وسیله برنامه های کاربردی، به کار برده می شوند. و با استفاده از آن، دستگاه ها به صورت هوشمند برای انسان کار می کنند. و این برنامه های هستند که به طور مستقیم با انسان ارتباط دارند. در نتیجه برنامه ها نقش مهمی در استفاده انسان ها از فناوری اطلاعات برای زندگی آسان تر دارند.

1. امنیت و حریم خصوصی: اولین و مهمترین ویژگی لازم هر برنامه کاربردی، حفظ حریم خصوصی کاربران آن است، چرا که اغلب برنامه ها با داده های کاربران سر و کار دارند. ما امنیت برنامه ها را تامین می کنیم و اطمینان را برای کاربران در استفاده از برنامه ها به وجود می آوریم.

2. رابط کاربرپسند: ما با طراحی رابط کاربری خوب و کاربر پسند، گشت و گذار و استفاده از برنامه کاربردی را آسان تر می نماییم.

 

خدمات ما

خدمات کنونی ما اغلب مربوط به توسعه برنامه های کاربردی تحت وب می باشد :

 

توسعه برنامه های کاربردی تحت وب

قابلیت های عملیاتی، اطمینان و نگهداری، استفاده و بازدهی و همچنین عوامل تعیین کننده کیفیت برنامه های کاربردی تحت وب، توسط تیم مهندسان نرم افزار و برنامه نویسان رعایت می شود. توسعه دهندگان برنامه های کاربردی تحت وب با رعایت اصول استاندارد توسعه نرم افزار تولید و پشتیبانی برنامه ای با کیفیت را تضمین می نمایند.

 

طراحی واسط کاربری

واسط کاربری خوب، یک تعامل عالی بین برنامه و کاربر آن برقرار می نماید؛ بنابراین واسط کاربری یکی از مهم ترین عواملی است که در تعیین کیفیت برنامه کاربردی نقش دارد. از این جهت طراحی واسط کاربری خوب بسیار مورد توجه توسعه دهندگان تیم ما قرار گرفته است. مهندسان واسط کاربری فعال در این تیم، طراحی و در نهایت ارائه یک واسط کاربری عالی را تضمین می نمایند.

 

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت علاوه بر اینکه رضایت مخاطب را به دنبال دارد، باعث می شود وب سایت شما مورد توجه بیشتری از طرف موتورهای جستجو قرار گیرد؛ از این جهت بهینه سازی وب سایت ها بسیار مهم می باشد. کارشناسانی که در گروه ما فعالیت می کنند بهینه سازی 100 درصد وب سایت شما را تضمین می نمایند.

نوشته شده در : 1396/03/19 22:10